Refinancování a navýšení hypotéky

Refinancování a navýšení hypotéky

Je možná kombinace refinancování hypotéky, jejího navýšení pro účely rekonstrukce a zároveň získání neúčelové části, kterou lze použít například na nákup nábytku? Proč ne!

Rekonstrukce na hypotékuPaní Novotná z Říčan chtěla před koncem fixačního období své hypotéky u Wuestenrot hypoteční banky od Hypomana vytvořit seznam konkurenčních nabídek pro srovnání s oznámením o nové úrokové sazbě od svého původního bankovního domu. Zároveň si přála svou hypotéku mírně navýšit z důvodu zamýšlené rekonstrukce a v seznamu jejích plánovaných investic figuroval také nákup nábytku.

Hypomanův tým po vzájemné konzultaci s klientkou zařídil přefinancování úvěru k ČSOB za zajímavou úrokovou sazbu, přičemž zároveň vyhověl všem přáním paní Novotné - navýšil úvěr o dalších 250 000,- Kč na rekonstrukci bytu a za stejný úrok také přidal dalších 100 000,- Kč jako neúčelovou půjčku na vybavení bytu. 

Řešíte podobný případ? Nebo vás v oblasti hypotečního financování trápí něco úplně jiného? Obraťte se na specialisty, Hypomanův tým je vám k dispozici na tel. 775 175 165, na e-mailu hypoman@hypoman.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře