Pomoc se zesplatněnou hypotékou

Pomoc se zesplatněnou hypotékou

Další z řady pozitivních referencí nám zaslala paní Silovská, která se před třemi lety dostala do zdánlivě neřešitelné situace. Za dopis jí tímto moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Paní Silovská píše: "Před 3 lety jsem se dostala vlivem mnoha okolností do velmi těžké situace. Byla mi zesplatněna hypotéka na rodinný dům, ve kterém žiji. Rok jsem se pokoušela vlastními silami zajistit potřebné zafinancování. Přestože jsem byla schopna splácet i vyšší částku a chtěly mi pomoci i děti, bylo to beznadějné. Žádná z mnoha oslovených bank i nebankovních společností nechtěla nést riziko, i když finanční zajištění bylo dostatečné. Na internetu jsem v té době objevila firmu HYPOMAN. Internetové stránky mě zaujaly tím, že nebyly anonymní. Byla to šťastná volba.

Pan Ing. Mazel se ujal mého případu velmi profesionálně a přitom s velmi osobním přístupem. Nakonec, když já už jsem ztrácela vešjeré naděje na záchranu domu, pro moji situaci řešení našel. Není to sice řešení konečné, ještě bude nutné vyřešit další fázi financování, ale z toho už teď nemám vůbec strach, protože vím, že lepšího odborníka bych těžko našla. Moc mu za to děkuji.
 
S pozdravem
Eva Silovská"