Máte zájem o spolupráci?

Máte zájem o spolupráci?

Víte o někom ve svém okolí, kdo kupuje byt, dům či jinou nemovitost a potřebuje pomoci s jeho financováním?  Staňte se součástí Hypomanova Referral Programu a získejte za úspěšné doporučení odměnu ze sjednané hypotéky.

Kolik si můžete vydělat? Odměna za doporučení klienta, kterému zajistíme hypoteční úvěr. Její konkrétní výše je stanovena jako celková výše hypotéky vynásobená koeficientem 0,003 (příklad: Z hypotéky ve výši 1,5 mil. korun získáte odměnu 4 500 Kč)

Jak mi bude odměna vyplacena? Po prvotním kontaktu spolu podepíšeme dohodu o provedení práce (případně jinou oboustranně vyhovující smlouvu). Na jejím základě vám následující měsíc poté, kdy doporučený klient využije hypotéku, vyplatíme dohodnutou odměnu na účet nebo v hotovosti.

Jak vám předám svůj tip? Můžete nám kdykoliv zavolat na 775 175 165 nebo napsat na hypoman@hypoman.cz.

Proč doporučit Hypomana? Pro běžného člověka je velmi těžké srovnat nabídku hypotečních úvěrů všech bank a najít nejvýhodnější podmínky. Hypomanův tým má vždy detailně nastudovány informace o situaci na bankovním trhu. Proto dokáže pro své klienty vyjednat vynikající podmínky financování nemovitostí a doprovodných služeb (více zde).

Koho doporučujete? Jsme specialisté na hypotéky a refinancování s řadou referencí, kterým jsme zajistili vynikající podmínky a pomohli i v komplikovaných situacích. Díky své odbornosti dokážeme rychle zjistit, ve kterém finančním ústavu a za jakých podmínek může klient úvěr čerpat.

Zavolejte nám na 775 175 165 a zeptejte se nás na konkrétnější informace. Nebo můžete využít náš internetový kontaktní formulář.