Naše služby

Financování koupě domu či bytu

Koupě vlastního bydlení je pro většinu z nás významným životním rozhodnutím. Málokdo však pro uskutečnění svého snu disponuje dostatečnými prostředky v hotovosti. 

Financování rekonstrukce nemovitosti

Jak už to tak v životě bývá, vše se opotřebovává a stárne, a to i přesto, že se o svůj majetek staráme s nejlepším vědomím a svědomím. Ať už potřebujete nemovitost opravit, modernizovat či jinak zhodnotit, je tady pro vás Hypomanův tým.

Financování výstavby

„Postav dům, zasaď strom, zploď syna“ praví staré lidové moudro. Vyplnit to ale není ani zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. 

Výhodné refinancování úvěru

Finanční domy dnes spoléhají na časové vytížení a nedostatečnou orientaci svých klientů na trhu. Banka proto klientovi obvykle nenabídne optimální nabídku, tu si musí doslova vybojovat. A od toho je tu Hypoman.

Americká hypotéka aneb peníze na cokoliv

Někdy se člověk dostane do situace, kdy potřebuje větší objem prostředků a nechce či nemůže prokázat účel jejich použití. 

Doplňkové služby

Hypomanův tým nabízí svým klientům i další služby, které s oblastí financování bydlení poměrně úzce souvisejí. 

Hypomanovi obchodní partneři

Hypoman na realizaci svých řešení spolupracuje s celou řadou bank, pojišťoven a dalších finančních institucí. Konkurence je ve světě financí důležitá a Hypoman ví, jak ji využít ve prospěch svých klientů.

Máte zájem o spolupráci?

Víte o někom ve svém okolí, kdo kupuje byt, dům či jinou nemovitost a potřebuje pomoci s jeho financováním?  Staňte se součástí Hypomanova Referral Programu a získejte za úspěšné doporučení odměnu ze sjednané hypotéky.